Forklift ehliyeti ücretleri

 

Forklift Ehliyeti fiyatlarına KDV dahildir.

Not: Forklift operatörlük ehliyeti masrafları için KURSUMUZU ARAYINIZ (irtibat için tıklayınız) ücretlere ek olarak yapılacak masraflar aşağıdadır..

 

Hazırlanacak evraklar (diploma norter tastiği,fotoğraf savcılık vs.) için yapılacak olan masraflar forklift türü iş makinesi operatörlük adayına ait olup yaklaşık 25-30 TL civarındadır.

Sınavlar ve daha sonrasında kursumuz tarafından hariçten herhangi bir ücret talep edilmiyecektir

Forklifti iş makineleri kursu sınavlarında başarılı olanların sınav ertesinde forklift operatörlük belgeleri 1 hafta içinde düzenlenip teslim edilir.Forklift sertifikası ücreti adı altında herhangi bir ücret alınmaz…

Forklift türü İş makinesi operatör belgesini alanlar sertifikasını G sınıfı ehliyet olarak emniyette (varolan her hangi bir sınıf ehliyetleri varsa ) işletmek istemeleri halinde G sınıfı ehliyet harç masrafı Bakınız ( ehliyet harçları ) TL maliyeye yatırıp Trafik tescil şube müdürlüğüne müracaat eder başvuru esnasında kurstan alınan evraklar ve harç makbuzu teslim edilir.G sınıfı sürücü belgesi Kart masrafı olarak Bakınız ( ehliyet harçları ) TL ödenir.

Forklift ehliyeti Operatör belgesi almak isteyen bir işmakinası operatörünün yapacağı masraflar ve ayrıntıları yukarıda açıkladığımız gibidir.

Daha detayı bilgi almak için bizi arayın bilgilendirelim Operatör belgesiz makina kullanmayın mağdur olmayın !!!!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir